ozan

інтернет магазин

ВСЕ НОВОСТИ/АКЦИИ

Обирай справжній Shellac!


Часто нас запитують, а в чому ж різниця між Shellac і будь-яким іншим гель-лаком, і сьогодні ми дамо на це питання відповідь.

Незважаючи на схожість понять Shellac є не гель-лаком, а навпаки. Незрозуміла на перший погляд різниця стає важливою при нанесенні засобу на ніготь і його видаленні.

– Перед нанесенням звичайного гель-лаку, ніготь шліфують, що стоншує нігтьову пластину. Щоб зняти гель-лак, необхідно зруйнувати верхній шар покриття.

– Перед нанесенням Shellac ніготь знежирюють, при цьому нігтьова пластина залишається цілою і неушкодженою. Щоб видалити Shellac з нігтів, досить нанести засіб для зняття Shellac.

Найважливішим фактом є те, що американська фірма CND приблизно 4 роки тому випустила перший в світі гель-лак, який назвали Shellac. До цього часу  немає аналогів Shellac в усьому світі. Справа в тому, що гель-лаки інших фірм відрізняються від Shellac своїм складом, структурою, консистенцією і правилами нанесення.

Таким чином, в процесі використання шелак безперечно виграє перед іншими гель-лаками. Крім того, Shellac сохне протягом однієї-двох хвилин, і після затвердіння Ваш манікюр буде виглядати як новий протягом двох-трьох тижнів.